Napis64.png
Nový turistický rok sa začal, avšak súčasná situácia nefandí spoločnej turistike. +++ Buďte ešte trpezliví, veríme, že sa to dostane v dohľadnej dobe do normálu. +++ Ani my sa nevieme dočkať, kedy vám ponúkneme zaujímavé destinácie na spoločnú turistiku. +++ A hlavne zostaňte zdraví!

Najbližšie akcie

Žiadne udalosti

Posledné akcie

Žiadne udalosti

Oznamy

Žiadne udalosti

Počasie

{"error": "Sorry this API is now retired and there is no alternative API that we can support. We greatly appreciated the opportunity to have served you in this space. Thankfully, there are many alternative weather APIs freely available for you to consider. While we cannot formally recommend one over others, we would recommend searching the web for %"free weather APIs%" to see several good options and find the best fit for you. If you have any comments or feedback you’d like to share, please feel free to reach out to us at: weather-ydn-api@verizonmedia.com"}

Stiahnuť ako súbor iCal
Bolo: Túra - Holíš - Nimnica
nedeľa, 14 apríl 2013
Pozretí : 1109

Túra na Holíš - Nimnica - 14.04.2013

 


Účasť

asi 23 ľudí a pes

Počasie

Bolo akurát príjmené na turistiku. Sem-tam sa prevaľovali nejaké mračná.

Ako sme sa mali

Začali sme v kúpeľoch Nimnica. Účasťou nás poctili i turisti z Kotrčinej Lúčky, Strečna a iných miest okolo Žiliny. Výstup bol pohodový. Výhľady na okolie a meander Nosickej priehrady skvelé. Na salaši sme sa posilnili a na záver prešli ešte po priehradnom múre Nosickej priehrady. Prvá oficiálna tohtoročná túra sa vydarila.

Foto

Video

Nie je.

Mapa

Vytlačiť
utorok, 21 09 2021

Plagátik

Návštevnosť stránky

Bookmaker bet365 review by ArtBetting.co.uk

Premium bigtheme.net by bigtheme.org

Germany bookmaker bet365 Germany review by ArtBetting.de

Bookmaker bet365 review by ArtBetting.gr