Napis64.png
Nový turistický rok sa začal, avšak súčasná situácia nefandí spoločnej turistike. +++ Buďte ešte trpezliví, veríme, že sa to dostane v dohľadnej dobe do normálu. +++ Ani my sa nevieme dočkať, kedy vám ponúkneme zaujímavé destinácie na spoločnú turistiku. +++ A hlavne zostaňte zdraví!

Najbližšie akcie

Žiadne udalosti

Posledné akcie

Žiadne udalosti

Oznamy

Žiadne udalosti

Počasie

{"error": "Sorry this API is now retired and there is no alternative API that we can support. We greatly appreciated the opportunity to have served you in this space. Thankfully, there are many alternative weather APIs freely available for you to consider. While we cannot formally recommend one over others, we would recommend searching the web for %"free weather APIs%" to see several good options and find the best fit for you. If you have any comments or feedback you’d like to share, please feel free to reach out to us at: weather-ydn-api@verizonmedia.com"}

Stiahnuť ako súbor iCal
Bolo: Túra Skalky
nedeľa, 17 marec 2013
Pozretí : 1010

Jarné potulky na Skalke - Rajecké Teplice - 17.03.2013

 


Účasť

9 ľudí

Počasie

Nádherné jarné slnečné.

Ako sme sa mali

Výstup na Skalky bol po zvyškoch čerstvého snehu. Všade bolo všetko pekne pocukrované. Výhľady na Rajeckú dolinu, Lučanskú Malú Fatru, Lietavský hrad, ale i Kysuckú bránu a samozrejme našu Trojku boli ukážkové - nedalo sa nefotiť. 

Foto

Video

Nie je.

utorok, 21 09 2021

Plagátik

Návštevnosť stránky

Bookmaker bet365 review by ArtBetting.co.uk

Premium bigtheme.net by bigtheme.org

Germany bookmaker bet365 Germany review by ArtBetting.de

Bookmaker bet365 review by ArtBetting.gr