Napis64.png
Nový turistický rok sa začal, avšak súčasná situácia nefandí spoločnej turistike. +++ Buďte ešte trpezliví, veríme, že sa to dostane v dohľadnej dobe do normálu. +++ Ani my sa nevieme dočkať, kedy vám ponúkneme zaujímavé destinácie na spoločnú turistiku. +++ A hlavne zostaňte zdraví!

Najbližšie akcie

Žiadne udalosti

Posledné akcie

Žiadne udalosti

Oznamy

Žiadne udalosti

Počasie

{"error": "Sorry this API is now retired and there is no alternative API that we can support. We greatly appreciated the opportunity to have served you in this space. Thankfully, there are many alternative weather APIs freely available for you to consider. While we cannot formally recommend one over others, we would recommend searching the web for %"free weather APIs%" to see several good options and find the best fit for you. If you have any comments or feedback you’d like to share, please feel free to reach out to us at: weather-ydn-api@verizonmedia.com"}

Stiahnuť ako súbor iCal
Bolo: Bralova skala
nedeľa, 25 apríl 2021
Pozretí : 257

Turisticka v pohorí Žiar - Bralova skala - 25.04.2021

 


Účasť

4 turisti.

Počasie

Striedavo, slniečko a oblaky. Aj zafúkalo.

Ako sme sa mali

Tentokrát sme to namierili do pohoria Žiar pri Handlovej. Ranný presun bol do Handlovej a potom autobusom do obce Ráztočno, odkiaľ sa už šlo po vlastných. Začalo sa stúpanie na Hájsku skalu s peknou vyhliadkou na oba Gríče, ale aj smerom na Bojnice a spodnú časť Strážovských vrchov. Preskúmali sme aj Hájsku jaskyňu. Potom sme šli na krásne lúky v oblasti Za Hájom s nocľahárňou, studničkou a ohniskom.  Neskôr sme sa napojili na turistickú trasu SNP a prišli až na Bralovu skalu, odkiaľ sme mali výhľad na Rematu, celú Handlovú, ale aj Vtáčnik. Nasledovala hrebeňovka po červenej trase s výhľadmi aj na Turčiansku kotlinu a zasneženú Veľkú Fatru. Z posledného najvyššieho kopca Vysoká sme postupne zostúpili do centra Handlovej. Celkovo naše túlanie vydalo na 20 km. 

Foto

Video

Nie je.

Mapa

Vytlačiť
utorok, 21 09 2021

Plagátik

Návštevnosť stránky

Bookmaker bet365 review by ArtBetting.co.uk

Premium bigtheme.net by bigtheme.org

Germany bookmaker bet365 Germany review by ArtBetting.de

Bookmaker bet365 review by ArtBetting.gr