Napis64.png
Nový turistický rok sa začal, avšak súčasná situácia nefandí spoločnej turistike. +++ Buďte ešte trpezliví, veríme, že sa to dostane v dohľadnej dobe do normálu. +++ Ani my sa nevieme dočkať, kedy vám ponúkneme zaujímavé destinácie na spoločnú turistiku. +++ A hlavne zostaňte zdraví!

Najbližšie akcie

Žiadne udalosti

Oznamy

Žiadne udalosti

Počasie

{"error": "Sorry this API is now retired and there is no alternative API that we can support. We greatly appreciated the opportunity to have served you in this space. Thankfully, there are many alternative weather APIs freely available for you to consider. While we cannot formally recommend one over others, we would recommend searching the web for %"free weather APIs%" to see several good options and find the best fit for you. If you have any comments or feedback you’d like to share, please feel free to reach out to us at: weather-ydn-api@verizonmedia.com"}

Stiahnuť ako súbor iCal
Bolo: Bežky Jánošíkovým krajom
sobota, 18 január 2020
Pozretí : 11

Bežkovanie 37. ročník "Jánošíkovým krajom"

Zázrivá

 


Účasť

do 100 bežkárov, v našej partii sme boli 5 (Svederník, Kotrčiná Lúčka, Teplička n/V, Žilina)

Počasie

Slniečko, výška a kvalita snehu - paráda (na tu biedu naokolo)

Ako sme sa mali

Bežky Jánošíkovým krajom sa tento rok vzhľadom na snehové podmienky konali len nad Zázrivou smerom na Hornú Oravu. Pripravená stopa viedla po zvážnici. Potom nás čakal prudký výstup na Vasiľovskú holu a ešte sme pobežkovali hodný kus smerom na Západ. Slniečkové počasie poskytlo fantastické výhľady (Malá Fatra, Oravská Magura, Pilsko, Babia hora a Západné Tatry). Návrat do Zázrivej bol po tej istej trase.

Celkom sme odbežkovali cez 20 km.

Foto

Video

Nie je.

Mapa

Nie je.

pondelok, 21 06 2021

Plagátik

Návštevnosť stránky

Bookmaker bet365 review by ArtBetting.co.uk

Premium bigtheme.net by bigtheme.org

Germany bookmaker bet365 Germany review by ArtBetting.de

Bookmaker bet365 review by ArtBetting.gr