Napis64.png
Nový turistický rok sa začal, avšak súčasná situácia nefandí spoločnej turistike. +++ Buďte ešte trpezliví, veríme, že sa to dostane v dohľadnej dobe do normálu. +++ Ani my sa nevieme dočkať, kedy vám ponúkneme zaujímavé destinácie na spoločnú turistiku. +++ A hlavne zostaňte zdraví!

Najbližšie akcie

Žiadne udalosti

Oznamy

Žiadne udalosti

Počasie

{"error": "Sorry this API is now retired and there is no alternative API that we can support. We greatly appreciated the opportunity to have served you in this space. Thankfully, there are many alternative weather APIs freely available for you to consider. While we cannot formally recommend one over others, we would recommend searching the web for %"free weather APIs%" to see several good options and find the best fit for you. If you have any comments or feedback you’d like to share, please feel free to reach out to us at: weather-ydn-api@verizonmedia.com"}

Stiahnuť ako súbor iCal
Bolo: Túra na Tlstú
nedeľa, 09 august 2020
Pozretí : 139

Túra na Tlstú - 09.08.2020

 


Účasť

8 turistov.

Počasie

Krásne slnečno, sem tam oblaky.

Ako sme sa mali

Tentokrát sme sa rozhodli zopakovať výstup na vrchol Tlstá vo Veľkej Fatre, ktorý nám naposledy kvôli búrke nebol dopriaty. Štart bol v Blatnici cez Gaderskú dolinu. Zastavili sme sa v Mažárnej jaskyne a preskúmali zákutia. Potom nastúpila pasáž s reťazami a otvorili sa prvé výhľady na Turčiansku kotlinu. Na vrchole Tlstej to hýrilo výhľadmi na každú stranu - ťažko sa odchádzalo. Po ceste z Tlstej sme pridali do navigácie ešte aj Ostrú. Nasledoval zostup späť do Gaderskej doliny a zaslúžené pivko - bolo potrebné doplniť minerály. Turistika vo Veľkej Fatre sa natiahla na 16 km. 

Foto

Video

Nie je.

Mapa

Vytlačiť
sobota, 31 07 2021

Plagátik

Návštevnosť stránky

Bookmaker bet365 review by ArtBetting.co.uk

Premium bigtheme.net by bigtheme.org

Germany bookmaker bet365 Germany review by ArtBetting.de

Bookmaker bet365 review by ArtBetting.gr