Napis64.png
Nový turistický rok sa začal, avšak súčasná situácia nefandí spoločnej turistike. +++ Buďte ešte trpezliví, veríme, že sa to dostane v dohľadnej dobe do normálu. +++ Ani my sa nevieme dočkať, kedy vám ponúkneme zaujímavé destinácie na spoločnú turistiku. +++ A hlavne zostaňte zdraví!

Najbližšie akcie

Žiadne udalosti

Oznamy

Žiadne udalosti

Počasie

{"error": "Sorry this API is now retired and there is no alternative API that we can support. We greatly appreciated the opportunity to have served you in this space. Thankfully, there are many alternative weather APIs freely available for you to consider. While we cannot formally recommend one over others, we would recommend searching the web for %"free weather APIs%" to see several good options and find the best fit for you. If you have any comments or feedback you’d like to share, please feel free to reach out to us at: weather-ydn-api@verizonmedia.com"}

Stiahnuť ako súbor iCal
Bolo: 9. zimný výstup na Javorník
sobota, 25 január 2020
Pozretí : 75

9. zimný výstup na Javorník - 25.01.2020

 


Účasť

do 150 ľudí, naša partia - 13 turistov.

Počasie

S trochu snehom, zamračené a so skvelou náladou.

Ako sme sa mali

KST z Dlhého Poľa zorganizovali už 9. ročník zimného výstupu na Javorník nad Dlhým Poľom. Účasť bola štandardne vysoká. My sme sa vybrali opäť zo Svederníka cez hory a postupne sme dobíjali K-2, K-3, K-4 a až K-5 (Javorník). Výstup na vrchol Javorníka bol cez juhovýchodnú stenu a bolo to fajné dýchacie cvičenie. Na vrchole panovala ako vždy skvelá nálada. V dedine, v miestnom pohostinstve sa opäť posedelo pri pivku a guláši.

Foto

Video

Nie je.

Mapa

Nie je.

sobota, 31 07 2021

Plagátik

Návštevnosť stránky

Bookmaker bet365 review by ArtBetting.co.uk

Premium bigtheme.net by bigtheme.org

Germany bookmaker bet365 Germany review by ArtBetting.de

Bookmaker bet365 review by ArtBetting.gr