Napis64.png
Nový turistický rok sa začal, avšak súčasná situácia nefandí spoločnej turistike. +++ Buďte ešte trpezliví, veríme, že sa to dostane v dohľadnej dobe do normálu. +++ Ani my sa nevieme dočkať, kedy vám ponúkneme zaujímavé destinácie na spoločnú turistiku. +++ A hlavne zostaňte zdraví!

Najbližšie akcie

Žiadne udalosti

Posledné akcie

Žiadne udalosti

Oznamy

Žiadne udalosti

Počasie

{"error": "Sorry this API is now retired and there is no alternative API that we can support. We greatly appreciated the opportunity to have served you in this space. Thankfully, there are many alternative weather APIs freely available for you to consider. While we cannot formally recommend one over others, we would recommend searching the web for %"free weather APIs%" to see several good options and find the best fit for you. If you have any comments or feedback you’d like to share, please feel free to reach out to us at: weather-ydn-api@verizonmedia.com"}

Stiahnuť ako súbor iCal
Bolo: Balaton východ
štvrtok, 27 august 2020
Pozretí : 73

Cyklotúra - Balaton východ - 27.08.2020

 


Účasť

23 cykloturistov

Počasie

Nádherne slnečno.

Ako sme sa mali

Na tretí deň cykloturistiky sme už boli v plnej sile a v pláne bol východný okruh okolo Balatonu. Prvý krok ráno bolo pretrajektovať znovu na poloostrov Tihany a mohlo sa odpáliť celodenné pedálovanie. Prvá zastávka bola vo významnom letovisku Balatonfüred. Srdcom letoviska bola pešia zóna pokračujúca nádhernou stromovou alejou a nábrežím. Prístav bol plný plachetníc, škoda, že nebolo veľa času na toto letovisko, keďže sa ešte len prebúdzalo do ďalšieho slnečného augustového dňa. Potom sa už nahodilo vyššie tempo až do obednej prestávky v Balatonkenese. Obed opäť vynikajúci. Z tejto dedinky nás čakal výšľap (šlo to ťažšie s plnými bruchami) na vyvýšenú plošinu vo východnej časti Balatonu - výhľady z tohoto miesta nemali chybu. Odtiaľto už ostával len pozvoľný zjazd do Siofóku, kde sme doplnili tekutiny a pokračovali v dokončení východného okruhu. 

Celá výhodná trasa sa natiahla na vyše 80 km.

A niekoľkí z nás si užili deň v Siofóku.

Foto

A ešte foto z cykloturistiky do Siofóku.

Video

Nie je.

Mapa

Vytlačiť
utorok, 21 09 2021

Plagátik

Návštevnosť stránky

Bookmaker bet365 review by ArtBetting.co.uk

Premium bigtheme.net by bigtheme.org

Germany bookmaker bet365 Germany review by ArtBetting.de

Bookmaker bet365 review by ArtBetting.gr