Napis64.png
Nový turistický rok sa začal, avšak súčasná situácia nefandí spoločnej turistike. +++ Buďte ešte trpezliví, veríme, že sa to dostane v dohľadnej dobe do normálu. +++ Ani my sa nevieme dočkať, kedy vám ponúkneme zaujímavé destinácie na spoločnú turistiku. +++ A hlavne zostaňte zdraví!

Najbližšie akcie

Žiadne udalosti

Posledné akcie

Žiadne udalosti

Oznamy

Žiadne udalosti

Počasie

{"error": "Sorry this API is now retired and there is no alternative API that we can support. We greatly appreciated the opportunity to have served you in this space. Thankfully, there are many alternative weather APIs freely available for you to consider. While we cannot formally recommend one over others, we would recommend searching the web for %"free weather APIs%" to see several good options and find the best fit for you. If you have any comments or feedback you’d like to share, please feel free to reach out to us at: weather-ydn-api@verizonmedia.com"}

Stiahnuť ako súbor iCal
Bolo: Oravská Lesná
nedeľa, 02 august 2020
Pozretí : 85

Cyklotúra - Nová Bystrica - Oravská Lesná - 02.08.2020

 


Účasť

6 cykloturistov

Počasie

Jasno. Nebolo príliš teplo na bicyklovanie - tak akurát.

Ako sme sa mali

V pláne sme mali už dlhšie dobu pobicyklovať Kysuce a Oravu zároveň. Nakoniec sa podarilo naplánovať túto akciu na začiatok augusta. 6 statočných vyložilo bicykle v Novej Bystrici a začali sme smerom na Bystrickú priehradu okolo kostola v Riečnici a neskôr sme v Harvelke zabočili na starú cestu do Oravskej Lesnej. Počas plazivého stúpania sme sa zastavili pri protipožiarnej rozhľadni, ktorá vyzerá veľmi pekne, avšak je zakázané na ňu vstúpiť - škoda. V Oravskej Lesnej sme sa posilnili a pokračovali smerom do lyžiarskeho areálu, kde ešte bola malá prestávka na kávičku. Nasledovalo stúpanie do sedla Demänová a dlhý zjazd po starej ceste na Kysuce popri skanzene v Výchylovke až do cieľa v Novej Bystrici.

Pojazdili sme okolo 55 km.

Foto

Video

Nie je.

Mapa

Vytlačiť
utorok, 21 09 2021

Plagátik

Návštevnosť stránky

Bookmaker bet365 review by ArtBetting.co.uk

Premium bigtheme.net by bigtheme.org

Germany bookmaker bet365 Germany review by ArtBetting.de

Bookmaker bet365 review by ArtBetting.gr