Napis64.png
Nový turistický rok sa začal, avšak súčasná situácia nefandí spoločnej turistike. +++ Buďte ešte trpezliví, veríme, že sa to dostane v dohľadnej dobe do normálu. +++ Ani my sa nevieme dočkať, kedy vám ponúkneme zaujímavé destinácie na spoločnú turistiku. +++ A hlavne zostaňte zdraví!

Najbližšie akcie

Žiadne udalosti

Posledné akcie

Žiadne udalosti

Oznamy

Žiadne udalosti

Počasie

{"error": "Sorry this API is now retired and there is no alternative API that we can support. We greatly appreciated the opportunity to have served you in this space. Thankfully, there are many alternative weather APIs freely available for you to consider. While we cannot formally recommend one over others, we would recommend searching the web for %"free weather APIs%" to see several good options and find the best fit for you. If you have any comments or feedback you’d like to share, please feel free to reach out to us at: weather-ydn-api@verizonmedia.com"}

Stiahnuť ako súbor iCal
Bolo: Bežky v Malatinej
sobota, 09 február 2019
Pozretí : 386

Zimný prechod Malatinskou magistrálov - 9.02.2019

 


Účasť

9 bežkári od nás, inak cez 400 bežkárov a peších turistov.

Počasie

Zamračené, miestami sa oblaky trhali a prekúkalo slniečko. Snehu bolo dostatočne, tvrdý ale nie zľadovatelý.

Ako sme sa mali

18. ročník perfektnej bežkárskej akcie v obci Malatiná z bohatej ponuky na Orave. Opäť sa dali nakombinovať 4 trasy. Sneh bol starý utlačený, celkom v pohode sa dalo korčulovať a odbočiť mimo stopy bez preborenia. Výhľady sme mali fajn. Nebolo až tak ďaleko vidieť. Choč sa nám schoval po celý čas, zato Západné Tatry bolo vidieť veľmi dobre. Trasy vzhľadom na sneh boli nenáročné. Na medzizastávke Pajta bola opäť riadna zábava s muzičkou. Drevenicu na Pajte medzičasom kvôli zlému technickému stavu zhodili a postavili nanovo. Ešte je čo robiť. Na najdlhšej trase sa bežkovalo tiež veľmi dobre, sem-tam popadané stromy, ale výhľad na Liptovskú Maru a Nízke Tatry potešili. Na záver nás čakal zjazd dlhou lúkou, čo občas končilo pádom. Bez úrazu a plní krásnych zážitkov sme si v kultúrnom dome dali kapustnicu.

Foto

Video

Nie je.

Mapa

Vytlačiť
utorok, 21 09 2021

Plagátik

Návštevnosť stránky

Bookmaker bet365 review by ArtBetting.co.uk

Premium bigtheme.net by bigtheme.org

Germany bookmaker bet365 Germany review by ArtBetting.de

Bookmaker bet365 review by ArtBetting.gr