Napis64.png
Nový turistický rok sa začal, avšak súčasná situácia nefandí spoločnej turistike. +++ Buďte ešte trpezliví, veríme, že sa to dostane v dohľadnej dobe do normálu. +++ Ani my sa nevieme dočkať, kedy vám ponúkneme zaujímavé destinácie na spoločnú turistiku. +++ A hlavne zostaňte zdraví!

Najbližšie akcie

Žiadne udalosti

Posledné akcie

Žiadne udalosti

Oznamy

Žiadne udalosti

Počasie

{"error": "Sorry this API is now retired and there is no alternative API that we can support. We greatly appreciated the opportunity to have served you in this space. Thankfully, there are many alternative weather APIs freely available for you to consider. While we cannot formally recommend one over others, we would recommend searching the web for %"free weather APIs%" to see several good options and find the best fit for you. If you have any comments or feedback you’d like to share, please feel free to reach out to us at: weather-ydn-api@verizonmedia.com"}

Stiahnuť ako súbor iCal
Bolo: Bežky Lúčanská stopa
nedeľa, 20 január 2019
Pozretí : 194

Bežkovanie 5. ročník Lúčanskej stopy

Kotrčiná Lúčka - Ostré a späť

 


Účasť

50 bežkárov

Počasie

Zamračené, neskôr i slnko vykuklo, zimno okolo -2 C, snehu zatiaľ najviac v porovnaní s predchádzajúcimi rokmi.

Ako sme sa mali

Zraz bežkárov bol štandardne pred 10 hodinou - bolo sa treba registrovať. Na námestí nás starosta uvítal a dostali sme inštrukcie, že kratšia i dlhá trať je takmer identická ako minulý rok. Z centra obce sme vyšľapali do sedla Stráň. Odtiaľ niektorí začali dlhšiu trasu smerom na kopec Hrádok. Väčšina ale zamierila na zvážnicu smerom na Ostré. Podmienky na turistické bežkovanie boli fantastické (teplota, množstvo snehu a trať). Profil je trate nenáročný a vhodný aj pre začínajúcich bežkárov. Bufet na Ostrom prišiel opäť vhod a odtiaľ sme pokračovali cez chatovú oblasť popod kopec Klin. Scenériu zase spestrili pasúce sa kone. Strmý zjazd sa nekonal, naopak užívali sme si pohodovú spojku ku trase, ktorou sme šli na Ostré. V kultúrnom dome nás čakali na stoloch dobroty (šikovné kuchárky). Edo nám napriek heroickému športovému výkonu (odniesli si bežkárske palice) opäť na záver zanôtil, takže o zábavu nebola núdza. Ďakujeme všetkým, čo pripravovali parádnu športovú akciu.

Celkom sme odbežkovali ca. 15 km na kratšej trase, na dlhej okolo 20 km.

Foto

Video

Nie je.

Mapa

Vytlačiť
utorok, 21 09 2021

Plagátik

Návštevnosť stránky

Bookmaker bet365 review by ArtBetting.co.uk

Premium bigtheme.net by bigtheme.org

Germany bookmaker bet365 Germany review by ArtBetting.de

Bookmaker bet365 review by ArtBetting.gr