Napis64.png
Nový turistický rok sa začal, avšak súčasná situácia nefandí spoločnej turistike. +++ Buďte ešte trpezliví, veríme, že sa to dostane v dohľadnej dobe do normálu. +++ Ani my sa nevieme dočkať, kedy vám ponúkneme zaujímavé destinácie na spoločnú turistiku. +++ A hlavne zostaňte zdraví!

Oznamy

Žiadne udalosti
Stiahnuť ako súbor iCal
Bolo: Nočný pochod na Valchovú
sobota, 22 jún 2019
Pozretí : 253

Nočný pochod na Valchovú - 22.06.2019

 


Účasť

Okolo 70 ľudí (z toho asi polovica detí) z Keblova, Marčeka, Záriečia, Svederníka, Dlhého Poľa a aj nejakí cezpoľní účastníci boli.

Počasie

Krásna teplá júnová noc. Na jednotku.

Ako sme sa mali

Šiesty ročník nočného pochodu pre deti sa opäť konal pred letným slnovratom. Cieľ sa nemenil, keďže podľa indícií zbojníci opäť zakopali Javornícky poklad niekde na Valchovej. Počasie nám tento krát vyšlo na jednotku, takže na ihrisku v Keblove sa zišlo pomerne veľa nabudených malých hľadačov pokladov. Bohužiaľ štandardne kým sme vysvetlili deťom ako hľadať poklady po ceste, tak nám zmizli v lese. Museli sa riadne ponáhľať, bo asi tretinu malých pokladov po ceste nenašli. Hlavný zbojnícky (Javornícky) poklad sa v cieli hľadal trochu dlhšie, veď čo by to bol za poklad, keby sa našiel hneď. Najskôr bolo potrebné nájsť podľa indícií mapu a potom už samotný poklad. Hľadači sa museli poriadne v zemi pohrabať, kým to našli. Nasledovala zaslúžená sladká odmena.

Tento krát by sa aj našli dospelí, ktorí chceli hľadať minuloročný tekutý poklad, avšak indície na hľadanie ostali doma. Tak sme to tam nechali na ďalší rok, veď sa nestratí. Na pripravených ohniskách sa opekalo a okolo polnoci sme sa v dobrej nálade vybrali naspäť domov.

Foto

Video

Nie je.

Mapa

Nie je. (Všetci tam cestu poznáte - minimálne po tejto akcii)

 

streda, 01 12 2021

Plagátik

Návštevnosť stránky

Bookmaker bet365 review by ArtBetting.co.uk

Premium bigtheme.net by bigtheme.org

Germany bookmaker bet365 Germany review by ArtBetting.de

Bookmaker bet365 review by ArtBetting.gr