Napis64.png
Nový turistický rok sa začal, avšak súčasná situácia nefandí spoločnej turistike. +++ Buďte ešte trpezliví, veríme, že sa to dostane v dohľadnej dobe do normálu. +++ Ani my sa nevieme dočkať, kedy vám ponúkneme zaujímavé destinácie na spoločnú turistiku. +++ A hlavne zostaňte zdraví!

Najbližšie akcie

Žiadne udalosti

Oznamy

Žiadne udalosti

Počasie

{"error": "Sorry this API is now retired and there is no alternative API that we can support. We greatly appreciated the opportunity to have served you in this space. Thankfully, there are many alternative weather APIs freely available for you to consider. While we cannot formally recommend one over others, we would recommend searching the web for %"free weather APIs%" to see several good options and find the best fit for you. If you have any comments or feedback you’d like to share, please feel free to reach out to us at: weather-ydn-api@verizonmedia.com"}

Stiahnuť ako súbor iCal
Bolo: Bežky v Zákamennom
sobota, 18 február 2017
Pozretí : 377

XI. Lyžiarsky prechod Zákamenným grúňom - 18.02.2017

 


Účasť

4 bežkári.

Počasie

Spočiatku zahmlené, neskôr pooblačno s prechodom do sneženia. Teplota okolo nuly a vyššie, ale fajn na bežky.

Ako sme sa mali

XI. ročník Zákamenným grúňom bol opäť perfektnou bežkárskou akciou na Orave. Účasť vyše 670 bežkárov a peších turistov. Ako vždy veľmi dobre organizované, domáci sú výborní hostitelia. Na trati nechýbal sneh, avšak výhľady na Pilsko, Babiu horu, Západné Tatry i Malú Fatru nám tentokrát neboli dopriané. V kulturáku nás čakal chutný guľáš (držkový sa minul medzičasom) a tiež ľudová muzička. Už sa tešíme na 12. ročník.

Foto

Video

Nie je.

Mapa

Vytlačiť
pondelok, 21 06 2021

Plagátik

Návštevnosť stránky

Bookmaker bet365 review by ArtBetting.co.uk

Premium bigtheme.net by bigtheme.org

Germany bookmaker bet365 Germany review by ArtBetting.de

Bookmaker bet365 review by ArtBetting.gr