Napis64.png
Nový turistický rok sa začal, avšak súčasná situácia nefandí spoločnej turistike. +++ Buďte ešte trpezliví, veríme, že sa to dostane v dohľadnej dobe do normálu. +++ Ani my sa nevieme dočkať, kedy vám ponúkneme zaujímavé destinácie na spoločnú turistiku. +++ A hlavne zostaňte zdraví!

Najbližšie akcie

Žiadne udalosti

Oznamy

Žiadne udalosti

Počasie

{"error": "Sorry this API is now retired and there is no alternative API that we can support. We greatly appreciated the opportunity to have served you in this space. Thankfully, there are many alternative weather APIs freely available for you to consider. While we cannot formally recommend one over others, we would recommend searching the web for %"free weather APIs%" to see several good options and find the best fit for you. If you have any comments or feedback you’d like to share, please feel free to reach out to us at: weather-ydn-api@verizonmedia.com"}

Stiahnuť ako súbor iCal
Bolo: Drotárska stopa
nedeľa, 12 február 2017
Pozretí : 353

6. ročník Drotárskej stopy v Dlhom Poli - 12.02.2017

 


Účasť

Do 50 bežkárov a peších turistov.

Počasie

Krásne slnečno, bezvetrie, sneh vymrznutý.

Ako sme sa mali

Susedia z KST v Dlhom Poli organizovali 6. ročník Drotárskej stopy. Podmienky na bežkovanie boli suprové. Stopa prejazdená a zrána fajn vymrznutá. Začali sme na Hlaváčovej smerom na Osičie. Nastúpané metre rýchlo pribúdali a slniečko sa postupne viac a viac do o nás opieralo. Na Osičí to nemalo chyby - krásne výhľady na Dlhé Pole a Veľké Rovné. Konal sa tradičný zvyk - vybratý účastník musel urobiť na bežkách okruh na Rovnianskych lúkach a do pol pása vyzlečený. Po doplnení energie sa pokračovalo do dediny, alebo späť na bežkách na Hlaváčovú - zjazdíky nemali chyby. V Dlhom Poli nás u Drotára čakala vynikajúca fazuľová polievka.

Foto

Video

Nie je.

Mapa

Nie je.

pondelok, 21 06 2021

Plagátik

Návštevnosť stránky

Bookmaker bet365 review by ArtBetting.co.uk

Premium bigtheme.net by bigtheme.org

Germany bookmaker bet365 Germany review by ArtBetting.de

Bookmaker bet365 review by ArtBetting.gr