Napis64.png
Nový turistický rok sa začal, avšak súčasná situácia nefandí spoločnej turistike. +++ Buďte ešte trpezliví, veríme, že sa to dostane v dohľadnej dobe do normálu. +++ Ani my sa nevieme dočkať, kedy vám ponúkneme zaujímavé destinácie na spoločnú turistiku. +++ A hlavne zostaňte zdraví!

Najbližšie akcie

Žiadne udalosti

Posledné akcie

Žiadne udalosti

Oznamy

Žiadne udalosti
Stiahnuť ako súbor iCal
Bolo: Trojkráľový výstup na Kamenité
piatok, 06 január 2017
Pozretí : 437

Trojkráľový výstup na Kamenité - 06.01.2017

 


Účasť

Cez 100 ľudí zo všetkých smerov.

Počasie

Predpoveď počítala so silným vetrom na hrebeni Javorníkov. Nakoniec to také zlé nebolo. Cez hrebeň prefukovalo, snehu bolo 20-40 cm a sem tam prekuklo slnko.

Ako sme sa mali

Predpoveď počasia zrejme odradila mnohých a tak účasť bola odhadom okolo 100 turistov (čísla nemáme presné - kto by to počítal). Výstup/Zostup bol klasicky po zelenej trase - kvôli naviatemu snehu nikto nevymýšľal, takže ani my sme nešli späť cez Stolečné. Napriek drsnejším podmienkam panovala na Kamenitom ako vždy družná nálada už 13. ročníku Trojkráľového výstupu na Kamenité, ktorý organizuje KST Turzovka. K dispozícii boli opäť pamätné listy. Svederník bral cenu za najmladšieho účastníka a najpočetnejšiu rodinu. Turisti z Dlhého Poľa boli najpočetnejšia skupina.

Foto

Video

Nie je.

Mapa

Nie je.

utorok, 17 05 2022

Plagátik

Návštevnosť stránky

Bookmaker bet365 review by ArtBetting.co.uk

Premium bigtheme.net by bigtheme.org

Germany bookmaker bet365 Germany review by ArtBetting.de

Bookmaker bet365 review by ArtBetting.gr