Napis64.png
Nový turistický rok sa začal, avšak súčasná situácia nefandí spoločnej turistike. +++ Buďte ešte trpezliví, veríme, že sa to dostane v dohľadnej dobe do normálu. +++ Ani my sa nevieme dočkať, kedy vám ponúkneme zaujímavé destinácie na spoločnú turistiku. +++ A hlavne zostaňte zdraví!

Najbližšie akcie

Žiadne udalosti

Oznamy

Žiadne udalosti

Počasie

{"error": "Sorry this API is now retired and there is no alternative API that we can support. We greatly appreciated the opportunity to have served you in this space. Thankfully, there are many alternative weather APIs freely available for you to consider. While we cannot formally recommend one over others, we would recommend searching the web for %"free weather APIs%" to see several good options and find the best fit for you. If you have any comments or feedback you’d like to share, please feel free to reach out to us at: weather-ydn-api@verizonmedia.com"}

Stiahnuť ako súbor iCal
Bolo: Štefanský Svedernícky vrch
utorok, 26 december 2017
Pozretí : 177

Štefanský "hodový" výstup na Svedernícky vrch - 26.12.2017

 


Účasť

Vyše 50 turistov

Počasie

Pod mrakom, teplo, bez snehu.

Ako sme sa mali

Už naše tretie stretnutie, resp. spoločný výstup na Štefana na Svedernícky vrch ku rozhľadni a zároveň symbolická hodová oslava v obci. Keďže nepršalo, tak účasť napriek nie optimistickej predpovedi počasia bola vyššia ako minulý rok a je zrejmé, že rozhľadňa plní svoju úlohu. Turisti boli opäť všetkých vekových kategórii a každý sa snažil ponúknuť ostatných dobrotami, čo ušetril z Vianočného stola.

Foto

Video

Nie je.

Mapa

Nie je.


 

pondelok, 21 06 2021

Plagátik

Návštevnosť stránky

Bookmaker bet365 review by ArtBetting.co.uk

Premium bigtheme.net by bigtheme.org

Germany bookmaker bet365 Germany review by ArtBetting.de

Bookmaker bet365 review by ArtBetting.gr