Napis64.png
Nový turistický rok sa začal, avšak súčasná situácia nefandí spoločnej turistike. +++ Buďte ešte trpezliví, veríme, že sa to dostane v dohľadnej dobe do normálu. +++ Ani my sa nevieme dočkať, kedy vám ponúkneme zaujímavé destinácie na spoločnú turistiku. +++ A hlavne zostaňte zdraví!

Najbližšie akcie

Žiadne udalosti

Oznamy

Žiadne udalosti

Počasie

{"error": "Sorry this API is now retired and there is no alternative API that we can support. We greatly appreciated the opportunity to have served you in this space. Thankfully, there are many alternative weather APIs freely available for you to consider. While we cannot formally recommend one over others, we would recommend searching the web for %"free weather APIs%" to see several good options and find the best fit for you. If you have any comments or feedback you’d like to share, please feel free to reach out to us at: weather-ydn-api@verizonmedia.com"}

Stiahnuť ako súbor iCal
Bolo: Turistický piknik
nedeľa, 27 august 2017
Pozretí : 302

Turistický piknik - 27.08.2017

 


Účasť

Cez 30 ľudí

Počasie

Fajn slnečno, neskôr sa aj nejaké mraky objavili.

Ako sme sa mali

Na záver leta sme si vymysleli taký malý turistický piknik pri rozhľadni na Svederníckom vrchu. Piknikovalo sa pri vínku, hrozne a dobrých syroch, resp. iných dobrotách, ktoré sa našli v piknikových košoch. Atmosféra spontánnej akcie bola výborná a to sme chceli. Opäť niekedy nabudúce.

Foto

Video

Nie je.

 pondelok, 21 06 2021

Plagátik

Návštevnosť stránky

Bookmaker bet365 review by ArtBetting.co.uk

Premium bigtheme.net by bigtheme.org

Germany bookmaker bet365 Germany review by ArtBetting.de

Bookmaker bet365 review by ArtBetting.gr