Napis64.png
Nový turistický rok sa začal, avšak súčasná situácia nefandí spoločnej turistike. +++ Buďte ešte trpezliví, veríme, že sa to dostane v dohľadnej dobe do normálu. +++ Ani my sa nevieme dočkať, kedy vám ponúkneme zaujímavé destinácie na spoločnú turistiku. +++ A hlavne zostaňte zdraví!

Najbližšie akcie

Žiadne udalosti

Oznamy

Žiadne udalosti

Počasie

{"error": "Sorry this API is now retired and there is no alternative API that we can support. We greatly appreciated the opportunity to have served you in this space. Thankfully, there are many alternative weather APIs freely available for you to consider. While we cannot formally recommend one over others, we would recommend searching the web for %"free weather APIs%" to see several good options and find the best fit for you. If you have any comments or feedback you’d like to share, please feel free to reach out to us at: weather-ydn-api@verizonmedia.com"}

Stiahnuť ako súbor iCal
Bolo: 6. zimný výstup na Javorník
sobota, 28 január 2017
Pozretí : 429

6. zimný výstup na Javorník - 28.01.2017

 


Účasť

99 ľudí, ak aj boli ešte nejakí navyše, tak ďalšiu stovku neotvárame.

Počasie

Skvelé mrazivé a slnečné počasie. Snehu bolo tiež dosť.

Ako sme sa mali

KST z Dlhého Poľa zorganizovali už 6. ročník zimného výstupu na Javorník nad Dlhým Poľom. Vybavili krásne počasie a veľa kryštálovo čistého snehu. My sme dobíjali Javorník v dvoch partiách (4+4). Jedna išla podľa pokynov od obecného úradu v Dlhom Poli a druhá, ktorej sa žiadala obmena trasy, na bežkách zo Svederníka cez Marček, kopec Diel až na samotný Javorník. Obe trasy boli rozprávkovo zasnežené. Ďalšia vydarená akcia susedných turistov, takže o dobrú náladu nebola núdza. Zjazd na bežkách dolu z Javorníka bol taký slivkový a tak to miestami i vyzeralo, resp. bolo. V dedine v miestnom pohostinstve sme posedeli pri pivku a guláši. Posilnení sme to namierili bežkami na Osičie, popod Kamenný vŕšok a cez Panské lúky domov do Svederníka. Celodenná akcia sa natiahla na vyše 20 km. Že bolo fajn je veľmi slabé vyjadrenie ako naozaj bolo.

Foto

Video

Nie je.

Mapa

Vytlačiť
pondelok, 21 06 2021

Plagátik

Návštevnosť stránky

Bookmaker bet365 review by ArtBetting.co.uk

Premium bigtheme.net by bigtheme.org

Germany bookmaker bet365 Germany review by ArtBetting.de

Bookmaker bet365 review by ArtBetting.gr