Napis64.png
Nový turistický rok sa začal, avšak súčasná situácia nefandí spoločnej turistike. +++ Buďte ešte trpezliví, veríme, že sa to dostane v dohľadnej dobe do normálu. +++ Ani my sa nevieme dočkať, kedy vám ponúkneme zaujímavé destinácie na spoločnú turistiku. +++ A hlavne zostaňte zdraví!

Najbližšie akcie

Žiadne udalosti

Posledné akcie

Žiadne udalosti

Oznamy

Žiadne udalosti
Stiahnuť ako súbor iCal
Bolo: Lačnovské skaly, ČR
nedeľa, 17 apríl 2016
Pozretí : 660

Lačnovské skaly, ČR - 17.04.2016

 


Účasť

24 ľudí a psík.

Počasie

Počasie ako vymaľované, samé slniečko a sem-tam pofukovalo.

Ako sme sa mali

Pri obecnom úrade v Hornom Lidči sme sa stretli riadna medzinárodná partia. Najskôr sme si to zamierili popri Lačnovských rybníkoch pomedzi polia na horný koniec obce Lačnov. Potom už nasledovali zalesnené oblasti, ktoré skrývali nádherné skalné útvary z pieskovca. Prešli sme cez Dolné Lačnovské skaly až ku Horným Lačnovským skalám, ktoré boli hlavným cieľom turistky. Tu sme to prelozili ako mravci z každej strany. Následne nás čakali ešte Čertovy skaly, kde panoval čulý turistický a lezecký ruch. Tu sa tiež ruka prírody nenudila. Po vyše dvoch tretinách turistiky padlo pivečko a iné pochutiny veľmi vhod.

Pôvodný odhad, čo sa týka dĺžky trasy, bol kratší. Záznam trasy ukázal, že sme sa v nádhernom počasí túlali takmer 18 km.

Foto

Video

Nie je.

Mapa

Vytlačiť
 

utorok, 17 05 2022

Plagátik

Návštevnosť stránky

Bookmaker bet365 review by ArtBetting.co.uk

Premium bigtheme.net by bigtheme.org

Germany bookmaker bet365 Germany review by ArtBetting.de

Bookmaker bet365 review by ArtBetting.gr