Napis64.png
Nový turistický rok sa začal, avšak súčasná situácia nefandí spoločnej turistike. +++ Buďte ešte trpezliví, veríme, že sa to dostane v dohľadnej dobe do normálu. +++ Ani my sa nevieme dočkať, kedy vám ponúkneme zaujímavé destinácie na spoločnú turistiku. +++ A hlavne zostaňte zdraví!

Najbližšie akcie

Žiadne udalosti

Oznamy

Žiadne udalosti

Počasie

{"error": "Sorry this API is now retired and there is no alternative API that we can support. We greatly appreciated the opportunity to have served you in this space. Thankfully, there are many alternative weather APIs freely available for you to consider. While we cannot formally recommend one over others, we would recommend searching the web for %"free weather APIs%" to see several good options and find the best fit for you. If you have any comments or feedback you’d like to share, please feel free to reach out to us at: weather-ydn-api@verizonmedia.com"}

Stiahnuť ako súbor iCal
Bolo: Otvorenie rozhľadne
sobota, 25 jún 2016
Pozretí : 803

Otvorenie rozhľadne na Svederníckom vrchu

- 25.06.2016

 


Účasť

Vyše 100 ľudí od nás i okolitých obcí.

Počasie

Po hroziacich búrkach sa nám krásne vyčasilo a počasíčko hralo do karát.

Ako sme sa mali

Naplánované otvorenie rozhľadne na Svederníckom vrchu na Jána sa podarilo s vypätím všetkých síl dodržať. Klobúk dolu všetkým, čo akokoľvek pomohli zrealizovať toto spoločné dielo. Rozhľadňa prešla prvým zaťažkávacím testom. Padlo zopár oficiálnych slov ako myšlienka rozhľadne vznikla, ako sa to 3 roky realizovalo a čo by sa mohlo do budúcnosti ďalej diať.

Ostáva dúfať, že rozhľadňa sa stane miestom ďalších skvelých spoločných akcií a bude nám i iným turistom veľmi dlho slúžiť.

Po otvorení rozhľadne sme sa vrátili na lúku v časti Svederník - Kopánky, kde úderná partia chlapov pripravila Jánsku vatru. Okolo 22 hod už horela a bolo čo obdivovať pri pivku a opečených dobrotách.

Foto

Video

Nie je. Možno bude.

Mapa

Vytlačiť

 

sobota, 31 07 2021

Plagátik

Návštevnosť stránky

Bookmaker bet365 review by ArtBetting.co.uk

Premium bigtheme.net by bigtheme.org

Germany bookmaker bet365 Germany review by ArtBetting.de

Bookmaker bet365 review by ArtBetting.gr