Napis64.png
Nový turistický rok sa začal, avšak súčasná situácia nefandí spoločnej turistike. +++ Buďte ešte trpezliví, veríme, že sa to dostane v dohľadnej dobe do normálu. +++ Ani my sa nevieme dočkať, kedy vám ponúkneme zaujímavé destinácie na spoločnú turistiku. +++ A hlavne zostaňte zdraví!

Najbližšie akcie

Žiadne udalosti

Oznamy

Žiadne udalosti

Počasie

{"error": "Sorry this API is now retired and there is no alternative API that we can support. We greatly appreciated the opportunity to have served you in this space. Thankfully, there are many alternative weather APIs freely available for you to consider. While we cannot formally recommend one over others, we would recommend searching the web for %"free weather APIs%" to see several good options and find the best fit for you. If you have any comments or feedback you’d like to share, please feel free to reach out to us at: weather-ydn-api@verizonmedia.com"}

Stiahnuť ako súbor iCal
Bolo: Nočný pochod na Valchovú
sobota, 18 jún 2016
Pozretí : 562

Nočný pochod na Valchovú - 18.06.2016

 


Účasť

Okolo 80 ľudí (z toho asi polovica detí) z Keblova, Marčeka, Záriečia, Svederníka, Dlhého Poľa a aj nejakí cezpoľní účastníci boli.

Počasie

Krásna júnová noc, celkom teplo. Obloha plná hviezd a dokonca i jeden mesiac.

Ako sme sa mali

Tretí ročník nočného pochodu pre deti pred letným slnovratom. Cieľ sme opäť stanovili na Valchovej. Pre malých hľadačov pokladov bol nachystaný zbojnícky (Javornícky) poklad v cieli a po ceste hore sa dali nájsť pri troche pozornosti malé sladké prekvapenia. V cieli sme deti trochu podcenili a takmer si poriešili poklad samé. Potom sme hľadanie dotiahli podľa predstáv do konca a zrejme všetky deti boli spokojné (aspoň tak sa tvárili). O lízanky v zbojníckom (Javorníckom) poklade bola riadna bitka, tak sme to trochu regulovali. Na pripravených ohniskách sa čo to poopekalo a po polnoci sme sa vybrali naspäť domov.

Foto

Video

Nie je.

Mapa

Nie je. (Všetci tam cestu poznáte - minimálne po tejto akcii)

 

sobota, 31 07 2021

Plagátik

Návštevnosť stránky

Bookmaker bet365 review by ArtBetting.co.uk

Premium bigtheme.net by bigtheme.org

Germany bookmaker bet365 Germany review by ArtBetting.de

Bookmaker bet365 review by ArtBetting.gr