Napis64.png
Nový turistický rok sa začal, avšak súčasná situácia nefandí spoločnej turistike. +++ Buďte ešte trpezliví, veríme, že sa to dostane v dohľadnej dobe do normálu. +++ Ani my sa nevieme dočkať, kedy vám ponúkneme zaujímavé destinácie na spoločnú turistiku. +++ A hlavne zostaňte zdraví!

Najbližšie akcie

Žiadne udalosti

Oznamy

Žiadne udalosti

Počasie

{"error": "Sorry this API is now retired and there is no alternative API that we can support. We greatly appreciated the opportunity to have served you in this space. Thankfully, there are many alternative weather APIs freely available for you to consider. While we cannot formally recommend one over others, we would recommend searching the web for %"free weather APIs%" to see several good options and find the best fit for you. If you have any comments or feedback you’d like to share, please feel free to reach out to us at: weather-ydn-api@verizonmedia.com"}

Stiahnuť ako súbor iCal
Bolo: Šíp
sobota, 26 marec 2016
Pozretí : 587

Šíp - 26.03.2016

 


Účasť

Takmer 30 ľudí.

Počasie

Pod mrakom, miestami so snežením.

Ako sme sa mali

Tentokrát sme sa pripojili opäť po niekoľkých rokoch k tradičnému výstupu na Šíp na Veľkonočnú sobotu. Spolu s turistami KST z Dlhé Poľa, Lietavskej Lúčky a iných oblastí Žiliny a okolia sme vystúpili na skvelé vyhliadkové miesto Vážskej kotliny.

Paľovi vďaka za fotodokumentáciu.

Foto

Video

Nie je.

Mapa

Nie je.
 

sobota, 31 07 2021

Plagátik

Návštevnosť stránky

Bookmaker bet365 review by ArtBetting.co.uk

Premium bigtheme.net by bigtheme.org

Germany bookmaker bet365 Germany review by ArtBetting.de

Bookmaker bet365 review by ArtBetting.gr