Napis64.png
Nový turistický rok sa začal, avšak súčasná situácia nefandí spoločnej turistike. +++ Buďte ešte trpezliví, veríme, že sa to dostane v dohľadnej dobe do normálu. +++ Ani my sa nevieme dočkať, kedy vám ponúkneme zaujímavé destinácie na spoločnú turistiku. +++ A hlavne zostaňte zdraví!

Najbližšie akcie

Žiadne udalosti

Oznamy

Žiadne udalosti

Počasie

{"error": "Sorry this API is now retired and there is no alternative API that we can support. We greatly appreciated the opportunity to have served you in this space. Thankfully, there are many alternative weather APIs freely available for you to consider. While we cannot formally recommend one over others, we would recommend searching the web for %"free weather APIs%" to see several good options and find the best fit for you. If you have any comments or feedback you’d like to share, please feel free to reach out to us at: weather-ydn-api@verizonmedia.com"}

Stiahnuť ako súbor iCal
Bolo: Zarúbaná Kýčera
nedeľa, 13 marec 2016
Pozretí : 596

Zarúbaná Kýčera - 13.03.2016

 


Účasť

19 ľudí.

Počasie

Pod mrakom, celkom chladno a občas aj nejaké snehové vločky padli.

Ako sme sa mali

Na Hlaváčovej sme sa zišli celkom veľká partia zo Svederníka, Dlhého Poľa, Kotešovej, Kotrčinej Lúčky a Žiliny. Vyrazili sme kúsok po žltej a potom príjemnými zvážnicami až pod Zarúbanú Kýčeru. Na chvíľku sme sa zastavili pri kaplnke a následne nás už čakal len priamy výstup na Zarúbanú Kýčeru - výškové metre pribúdali rýchlo. Napriek zamračenej oblohe bolo z rozhľadne na vrchole celkom ďaleko vidieť, väčšinou ale len smerom na Slovensko. Po doplnení tekutín a poživín sme to namierili smerom na Dlhé Pole. Nedeľné potulky vydali na ca. 10 km.

Foto

Video

Nie je.

Mapa

Vytlačiť
 

sobota, 31 07 2021

Plagátik

Návštevnosť stránky

Bookmaker bet365 review by ArtBetting.co.uk

Premium bigtheme.net by bigtheme.org

Germany bookmaker bet365 Germany review by ArtBetting.de

Bookmaker bet365 review by ArtBetting.gr