Napis64.png
Nový turistický rok sa začal, avšak súčasná situácia nefandí spoločnej turistike. +++ Buďte ešte trpezliví, veríme, že sa to dostane v dohľadnej dobe do normálu. +++ Ani my sa nevieme dočkať, kedy vám ponúkneme zaujímavé destinácie na spoločnú turistiku. +++ A hlavne zostaňte zdraví!

Najbližšie akcie

Žiadne udalosti

Oznamy

Žiadne udalosti

Počasie

Zamracene

0.56°C

Svedernik

SP_WEATHER_UTO
Slnecno
-5.56°C / 10°C
SP_WEATHER_STR
Slnecno
-5.56°C / 12.22°C
Stiahnuť ako súbor iCal
Bolo: Slovenský Raj
nedeľa, 03 máj 2015
Pozretí : 1323

Slovenský Raj - Prielom Hornádu - 03.05.2015

 


Účasť

Okolo 70 turistov

Počasie

Počasie nám prialo. Ráno pred túrou sa vyslnečnilo a cez deň bolo príjemne teplo. Poobede sa zatiahlo a tesne pred nástupom do autobusu padli i 2-3 kvapky.

Ako sme sa mali

Na turistiku do Slovenského Raja sme sa už dlho tešili. Tentokrát sme si vybrali najnavštevovanejšiu oblasť - Prielom Hornádu. Užívali sme si pekáče zafixované v skalách pri prechode ponad rieku Hornád. Potom nás čakala ďalšia lahôdka - Kláštorská roklina. Výstup roklinou po rebríkoch cez vodopády si azda najviac užili deti, vybehli to ako pavúci. Na Kláštorisku sme doplnili tekutiny a energiu. Pokračovali sme ďalej okolo Hornádu až ku Letanovskému mlynu. Po spoločnej fotke pri kamennom moste sme už išli späť cez Ihrík s peknými výhľadmi a Marcelov hrad.

Všetkým turistom zo Svederníka, Marčeka, Keblova, Záriečia, Dlhého Poľa, Kotešovej, Kotrčinej Lúčky, ale i Žiliny sa očividne páčilo.

Foto

 

Klikni sem pre viac fotiek vo vyššej kvalite zo Slovenského Raja

 

Video

Nie je.

Mapa

Vytlačiť
 

pondelok, 01 03 2021

Plagátik

Návštevnosť stránky

Bookmaker bet365 review by ArtBetting.co.uk

Premium bigtheme.net by bigtheme.org

Germany bookmaker bet365 Germany review by ArtBetting.de

Bookmaker bet365 review by ArtBetting.gr