Napis64.png
Nový turistický rok sa začal, avšak súčasná situácia nefandí spoločnej turistike. +++ Buďte ešte trpezliví, veríme, že sa to dostane v dohľadnej dobe do normálu. +++ Ani my sa nevieme dočkať, kedy vám ponúkneme zaujímavé destinácie na spoločnú turistiku. +++ A hlavne zostaňte zdraví!

Najbližšie akcie

Žiadne udalosti

Oznamy

Žiadne udalosti

Počasie

{"error": "Sorry this API is now retired and there is no alternative API that we can support. We greatly appreciated the opportunity to have served you in this space. Thankfully, there are many alternative weather APIs freely available for you to consider. While we cannot formally recommend one over others, we would recommend searching the web for %"free weather APIs%" to see several good options and find the best fit for you. If you have any comments or feedback you’d like to share, please feel free to reach out to us at: weather-ydn-api@verizonmedia.com"}

Stiahnuť ako súbor iCal
Bolo: Cyklotúra Rožnovská Bečva
piatok, 29 august 2014
Pozretí : 673

Cyklotúra - Popri Rožnovskej Bečve - 29.08.2014

 


Účasť

8 cyklistov

Počasie

Krásne slnečné, radosť bicyklovať.

Ako sme sa mali

Rozbalili sme to smerom od skanzenu v Rožnove pod Radhoštem. Kľudne sme si vyšlapali až k vodnej nádrži Horná Bečva. Kedže sa nám málilo, tak sme zašli ešte ďalej po cyklotrase do krásnej doliny v chatovej osade. Pochodili po lese, nazbierali nejaké huby a napásli sa na malinách a čučoriedkach. Po otočení kormidla o 180 stupňov sme si vychutnali zaslúžený zjazd späť do Rožnova pod Radhoštem.

Tachometer ukázal takmer 40 km a prevýšenie 470 metrov.

Foto

Video

Nie je.

Mapa

Vytlačiť
pondelok, 21 06 2021

Plagátik

Návštevnosť stránky

Bookmaker bet365 review by ArtBetting.co.uk

Premium bigtheme.net by bigtheme.org

Germany bookmaker bet365 Germany review by ArtBetting.de

Bookmaker bet365 review by ArtBetting.gr