Napis64.png
Nový turistický rok sa začal, avšak súčasná situácia nefandí spoločnej turistike. +++ Buďte ešte trpezliví, veríme, že sa to dostane v dohľadnej dobe do normálu. +++ Ani my sa nevieme dočkať, kedy vám ponúkneme zaujímavé destinácie na spoločnú turistiku. +++ A hlavne zostaňte zdraví!

Najbližšie akcie

Žiadne udalosti

Oznamy

Žiadne udalosti

Počasie

{"error": "Sorry this API is now retired and there is no alternative API that we can support. We greatly appreciated the opportunity to have served you in this space. Thankfully, there are many alternative weather APIs freely available for you to consider. While we cannot formally recommend one over others, we would recommend searching the web for %"free weather APIs%" to see several good options and find the best fit for you. If you have any comments or feedback you’d like to share, please feel free to reach out to us at: weather-ydn-api@verizonmedia.com"}

Stiahnuť ako súbor iCal
Bolo: Cyklotúra okolo nádrže Nová Bystrica
nedeľa, 29 jún 2014
Pozretí : 751

Cyklotúra - Okolo nádrže Nová Bystrica - 29.06.2014

 


Účasť

10 cyklistov

Počasie

Spočiatku pod mrakom, potom slnečno a záver sme stihli krásne ešte pred dažďom.

Ako sme sa mali

Pohodová cyklotúra spolu s deťmi okolo vodnej nádrže Nová Bystrica. Krásne sme si užívali dlhé zjazdy, prudšie kopce občas vytlačili. Pri kostole v Riečnici sme i poopekali. Po ceste sa labužníci pásli na lesných jahodách.

Výhľady na 32 km trase boli veľmi pekné - až do Malej Fatry. Nakoniec sme prach z ciest spláchli pod orlojom v Starej Bystrici.

Foto

Video

Nie je.

Mapa

Vytlačiť
pondelok, 21 06 2021

Plagátik

Návštevnosť stránky

Bookmaker bet365 review by ArtBetting.co.uk

Premium bigtheme.net by bigtheme.org

Germany bookmaker bet365 Germany review by ArtBetting.de

Bookmaker bet365 review by ArtBetting.gr