Napis64.png
Nový turistický rok sa začal, avšak súčasná situácia nefandí spoločnej turistike. +++ Buďte ešte trpezliví, veríme, že sa to dostane v dohľadnej dobe do normálu. +++ Ani my sa nevieme dočkať, kedy vám ponúkneme zaujímavé destinácie na spoločnú turistiku. +++ A hlavne zostaňte zdraví!

Najbližšie akcie

Žiadne udalosti

Posledné akcie

Žiadne udalosti

Oznamy

Žiadne udalosti

Počasie

{"error": "Sorry this API is now retired and there is no alternative API that we can support. We greatly appreciated the opportunity to have served you in this space. Thankfully, there are many alternative weather APIs freely available for you to consider. While we cannot formally recommend one over others, we would recommend searching the web for %"free weather APIs%" to see several good options and find the best fit for you. If you have any comments or feedback you’d like to share, please feel free to reach out to us at: weather-ydn-api@verizonmedia.com"}

Stiahnuť ako súbor iCal
Bolo: Túra Bosmany
nedeľa, 24 marec 2013
Pozretí : 850

Jarná túra - Bosmany pri Kostolci - 24.03.2013

 


Účasť

12 ľudí a jeden štvornohý

Počasie

Nádherné takmer stále bezoblačné. Inak bolo rezko, ale užívali sme si i jarné slnečné lúče.

Ako sme sa mali

Užili sme si krásnu prechádzku v prvé oficiálne jarné dni. Kochali sme sa Kostoleckou úžinou - nikomu sa hore nechcelo. Prešli sme okolo bývalej školy, kde učil spisovateľ P. Jilemnický a následne sme si to namierili rovno na Ostrenec (723 m.n.m.). Odtiaľ sme si vychutnávali krásne výhľady na Veľký a Malý Manín, ale aj na Kľak. O kúsok nizšie sme mali ďalšie výhľady z brala Bosmany. Potom sme sa už len túľali ešte nezobudenými lúkami, kde sme dokonca videli aj muflóny.

Foto

Video

Nie je.

Mapa

Vytlačiť
utorok, 21 09 2021

Plagátik

Návštevnosť stránky

Bookmaker bet365 review by ArtBetting.co.uk

Premium bigtheme.net by bigtheme.org

Germany bookmaker bet365 Germany review by ArtBetting.de

Bookmaker bet365 review by ArtBetting.gr