Napis64.png
Nový turistický rok sa začal, avšak súčasná situácia nefandí spoločnej turistike. +++ Buďte ešte trpezliví, veríme, že sa to dostane v dohľadnej dobe do normálu. +++ Ani my sa nevieme dočkať, kedy vám ponúkneme zaujímavé destinácie na spoločnú turistiku. +++ A hlavne zostaňte zdraví!

Najbližšie akcie

Žiadne udalosti

Posledné akcie

Žiadne udalosti

Oznamy

Žiadne udalosti

Počasie

{"error": "Sorry this API is now retired and there is no alternative API that we can support. We greatly appreciated the opportunity to have served you in this space. Thankfully, there are many alternative weather APIs freely available for you to consider. While we cannot formally recommend one over others, we would recommend searching the web for %"free weather APIs%" to see several good options and find the best fit for you. If you have any comments or feedback you’d like to share, please feel free to reach out to us at: weather-ydn-api@verizonmedia.com"}

Stiahnuť ako súbor iCal
Bolo: Túra Veľké Rovné - Ovsenovci
sobota, 12 január 2013
Pozretí : 870

Potulky nad Veľkým Rovným - Ovsenovci - 12.01.2013

 


Účasť

Asi 20 ľudí

Počasie

Pravé zimné s riadnou nádielkou snehu. Na kopcoch nám aj snežilo.

Ako sme sa mali

Príjemná túra ku kaplnke Záblatie a odtiaľ do osady Ovsenovci. Krajina bola rozprávkovo zasnežená. Tam nás privítal miestny pánko aj s gazdinkou. A štedro pohostil.

Foto

Video

Nie je

utorok, 21 09 2021

Plagátik

Návštevnosť stránky

Bookmaker bet365 review by ArtBetting.co.uk

Premium bigtheme.net by bigtheme.org

Germany bookmaker bet365 Germany review by ArtBetting.de

Bookmaker bet365 review by ArtBetting.gr