Napis64.png
Turistický rok 2019 rozbehnutý. +++ Do kalendára pridávame postupne ďalšie akcie. +++ Najbližšie nás čaká tradičný výstup na Trojku - najvyšší vrchol v našom chotári. +++ Niekoľko zimných turistických a bežkárskych akcií za nami - viď. foto.

Najbližšie akcie

Počasie

Can't forecast decode data. Also make sure your location is current. Verify your location from here https://openweathermap.org/find

Stiahnuť ako súbor iCal
Bolo: Malá Prašivá, ČR
nedeľa, 24 júl 2016
Pozretí : 582

Malá Prašivá, ČR - 24.07.2016

 


Účasť

10 ľudí.

Počasie

Pod mrakom, teplo, takže každý závan vetra potešil.

Ako sme sa mali

Po vyrazení zo Svederníku to vyzeralo ako panská jazda v počte 5 kusov. Keď sme však dorazili do obce Pražmo pod Prašivou, tak sa k nám pridali i turistky Evka, Markétka a Sofinka. Odštartovali sme pohodovú túru na Malú Prašivú. Po ceste sme sa kochali výhľadmi na Lysú horu a okolie, pozreli si Vysutý vodopád. Po posilnení na chate s rozhľadňou na Malej Prašivej nasledovalo vrcholové foto (tam nás už bolo 10), obhliadka dreveného kostolíka a štartovacej lúky pre paragliding. Potom sme pokračovali ešte o kúsok vyššie na Prašivú a následne vymýšľali cestu na návrat - podarilo sa trafiť ku autu. Záver v Pražme patril osviežujúcemu Radegastu. V krásnom prostredí severovýchodne od Lysej hory sme sa pomotali asi 16 km.

Foto

Video

Nie je.

Mapa

Vytlačiť
 

štvrtok, 21 03 2019

Plagátik

Návštevnosť stránky

Bookmaker bet365 review by ArtBetting.co.uk

Premium bigtheme.net by bigtheme.org

Germany bookmaker bet365 Germany review by ArtBetting.de

Bookmaker bet365 review by ArtBetting.gr