Napis64.png
Turistický rok 2018 za nami. +++ Do kalendára sa dostali prvé akcie v roku 2019. Postupne pribudnú ďalšie. +++ Začíname Novoročným výstupom na Valchovú a potom na Troch kráľov na Kamenité.

Oznamy

Žiadne udalosti

Počasie

Cannot get Žilina, Slovakia location id in module mod_sp_weather. Please also make sure that you have inserted city name.

Stiahnuť ako súbor iCal
Bolo: Malá Prašivá, ČR
nedeľa, 24 júl 2016
Pozretí : 567

Malá Prašivá, ČR - 24.07.2016

 


Účasť

10 ľudí.

Počasie

Pod mrakom, teplo, takže každý závan vetra potešil.

Ako sme sa mali

Po vyrazení zo Svederníku to vyzeralo ako panská jazda v počte 5 kusov. Keď sme však dorazili do obce Pražmo pod Prašivou, tak sa k nám pridali i turistky Evka, Markétka a Sofinka. Odštartovali sme pohodovú túru na Malú Prašivú. Po ceste sme sa kochali výhľadmi na Lysú horu a okolie, pozreli si Vysutý vodopád. Po posilnení na chate s rozhľadňou na Malej Prašivej nasledovalo vrcholové foto (tam nás už bolo 10), obhliadka dreveného kostolíka a štartovacej lúky pre paragliding. Potom sme pokračovali ešte o kúsok vyššie na Prašivú a následne vymýšľali cestu na návrat - podarilo sa trafiť ku autu. Záver v Pražme patril osviežujúcemu Radegastu. V krásnom prostredí severovýchodne od Lysej hory sme sa pomotali asi 16 km.

Foto

Video

Nie je.

Mapa

Vytlačiť
 

nedeľa, 20 01 2019

Plagátik

Návštevnosť stránky

Bookmaker bet365 review by ArtBetting.co.uk

Premium bigtheme.net by bigtheme.org

Germany bookmaker bet365 Germany review by ArtBetting.de

Bookmaker bet365 review by ArtBetting.gr