Napis64.png
Za sebou máme jarnú turistiku a dve pekné májové cykloturistiky. +++ O chvíľu bude Nočný pochod pre deti 22.6.2019. +++ Na leto tiež niečo vymyslíme - nebojte. +++ Na jeseň sa plánuje výlet busom do Španej doliny.

Najbližšie akcie

Žiadne udalosti

Počasie

Can't forecast decode data. Also make sure your location is current. Verify your location from here https://openweathermap.org/find

Stiahnuť ako súbor iCal
Bolo: Veľké Ostré
nedeľa, 23 október 2016
Pozretí : 520

Kysucká vrchovina - Veľké Ostré - 23.10.2016

 


Účasť

15 ľudí a dvaja psíci.

Počasie

Krásne jasné jesenné počasie, občas viac zafúkalo a ku koncu už sa aj oblaky objavili.

Ako sme sa mali

Preloženie plánovanej túry o týždeň sa vyplatilo. Mali sme krásne vymaľované jesenné počasie so slušným výhľadom. Turistickou akciou boli poverení naši spoluturisti z Kotrčinej Lúčky. Najskôr sme sa vybrali na najvyšší kopec v chotári Kotrčinej Lúčky - Kučerovka. Potom nás nohy zaviedli do rekreačného strediska pod Veľkým Ostré. Po doplnení energie sme otočili kompas o 180 stupňov - smer Straník. Po ceste sme si vychutnali atmosféru agroturistiky - mali tam pekné koníky. Na Straníku bolo celkom plno, tí čo lietali i tí čo sa prizerali. Nedeľná prechádzka po Kysuckej vrchovine sa natiahla nakoniec na okolo 17 km (jeden by nepovedal, že to bude toľko).

Foto

Video

Nie je.

Mapa

Vytlačiť
 

nedeľa, 21 07 2019

Plagátik

Návštevnosť stránky

Bookmaker bet365 review by ArtBetting.co.uk

Premium bigtheme.net by bigtheme.org

Germany bookmaker bet365 Germany review by ArtBetting.de

Bookmaker bet365 review by ArtBetting.gr